امروز که اولین مقاله صفحه ام رو شروع کردم کلی تشکر کردم از اونی که سایت و وبلاگ رو طراحی کرد. هر چی که میخوای و هر لحظه در اختیارته. یه جورایی علامه دهر. از وقتی که سایت ها وارد زندگیا شدن دیگه کم کم همه دارن به سمت مدرن شدن میرن و خب هر روز جای بیشتری بین مردم پیدا میکنن.

حالا منم تصمیم گرفتم وارد این حوزه بشم و چند تا مورد دیدم و به این نتیجه رسیدم که طراحی سایت چقدر میتونه جالب باشه. شما مشتری رو نمیبینی. مشتری کالایی که میخواد رو سرچ میکنه و شمارو پیدا میکنه و خرید میکن. بدون اینکه هیچ توضیحی به اون شخص بدید و حتی ممکنه هیچوقت اون شخص رو نبینید. و جالبه که براتون مشتری میارن. چرا؟

به نظر من چون اون شخص اول جذب زیبایی و گرافیک صفحه شده و بعد از اون شروع کرده به گشتن و پیدا کردن محصولش. و خب این وسط هم مشتری داره سود میکنه که بیرون نمیره و از تو خونه همه مدلایی که دوست داره رو میبینه و از طرفی هم فروشنده که با وقتش گرفته نمیشه. و خب خیلی جالبه که هر مغازه تو هر شهری میتونه یه سایت داشته باشه.

مثلا طراحی سایت کرمانشاه یا طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و بروز کالا و . که باعث میشه دنیا به سمت دیجیتال شدن حرکت کنه.

بهترین های دنیای دیجیتال

سایت ,رو ,اون ,طراحی ,مشتری ,شخص ,اون شخص ,و خب ,طراحی سایت ,جالبه که ,میکنه و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تعمیرات دوربین سخاوتمندان msheerin دیزاین و طراحی frinunthyge mahin1000 cvbn9 fanostvector bmusic4 گروه ریاضی منطقه یك تهران